Головна > Умови використання

Умови використання

Перш ніж користуватися матеріалами, що розміщені на сайті, уважно ознайомтеся з правилами.

Обмеження на використання матеріалів сайту

Матеріали, розміщені на сайті FrieslandCampina (www.friso.com.ua) захищені відповідно до закону про авторські права. Користувачі можуть використовувати матеріали тільки в некомерційних цілях (особистих та інформаційних). Будь-яке відтворення, продаж або розповсюдження інформації, розміщеної на сайті, в комерційних цілях заборонені. Відвідувачі та користувачі сайту не мають права змінювати, розповсюджувати, публікувати або передавати матеріали даного сайту. Забороняється змінювати, копіювати, поширювати, передавати, надавати, виконувати, відтворювати, публікувати, переміщати або продавати будь-яку інформацію, отриману з цих матеріалів.

Розміщуючи матеріали на сайті, Ви гарантуєте, що право на володіння цим контентом офіційно надано компанією FrieslandCampina в безоплатне і безстрокове право. Даєте дозвіл на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад і поширення контенту (повністю або частково) по всьому світу протягом всього терміну авторського права. Ви гарантуєте, що матеріал, який Ви розміщуєте на сайті не порушує авторські права, що належать третім особам. Ви також дозволяєте доступ іншим користувачам (переглядати, зберігати або відтворювати контент для їх особистого користування). FrieslandCampina не несе ніяких зобов’язань по використанню матеріалів, які Ви представляєте, і залишає за собою право не використовувати матеріал, який буде небажаним для сайту. Надаючи будь-яку інформацію, яка містить Ваше ім’я, адресу і / або адресу електронної пошти, Ви підтверджуєте, що Ваше ім’я, адреса і / або адресу електронної пошти можуть бути використані для розсилки і комунікації з фахівцями компанії FrieslandCampina. Ми здійснюємо збір тільки тієї персональної інформації, яку користувач надає нам добровільно. Ці дані необхідні для забезпечення і вдосконалення наших послуг.

Відшкодування збитків

Цим Ви погоджуєтеся убезпечувати FrieslandCampina (її материнські компанії та їх філії) від любої відповідальності, що виходить із гарантії на матеріали, які ви розміщуєте на сайті friso.com.ua.

Обмеження відповідальності

FrieslandCampina не гарантує, що сайт www.friso.com.ua буде доступний на своєчасної основі, що доступ до даного сайту буде справний і буде працювати без помилок. Компанія не несе відповідальності за неправдиву або неточну інформацію, за інформацію небажаного або образливого характеру, а також за інформацію, яка може порушувати чинне законодавство України, розміщену на особистих сторінках, в коментарях до статей.

Додаткова інформація

Компанія FrieslandCampina підтримує цілі Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Міжнародного кодексу маркетингу замінників грудного молока в країнах, що розвиваються, в тому числі стандарти для забезпечення цілісності продукту, маркування, поширення і просування. Відповідно до статті 4.2 Кодексу ВООЗ: Кращим харчуванням для дитини є грудне молоко! Всесвітня Організація Охорони Здоров’я* рекомендує годувати малюка виключно грудним молоком в перші 6 місяців життя і підтримувати грудне вигодовування в подальшому. Слід попередити мам про те, що необгрунтований перехід на часткове харчування сумішшю з пляшечки може негативно вплинути на грудне вигодовування, так як зворотний перехід до годування малюка грудьми буде утруднений. Після 6 місяців дитина повинна отримувати відповідні продукти для його віку, в тому числі і грудне молоко до 2-х років і більше. Перед прийняттям рішення про штучне вигодовування необхідно проконсультуватися з педіатром.

Назви продуктів FrieslandCampina, показаних на цьому сайті, є торговими марками компанії FrieslandCampina.

* Див. «Міжнародний звід правил по збуту замінників грудного молока», Всесвітня Організація Охорони здоров’я, Женева, 1981 р.

Редакційні права

FrieslandCampina, на власний розсуд, залишає за собою право редагувати або повністю видалити контент без попереднього повідомлення або пояснення причин.

Авторські права на інтелектуальну власність

Постачальник послуг зберігає за собою всі права на інтелектуальну власність, що міститься в веб-сайті friso.com.ua, а також володіє авторськими правами на весь вміст всередині.

Популярні статті

прикорм

Деякі мами починають вводити перший прикорм вже з 4-5 місяців, вважаючи, що основного молочного харчування для активного зростання малюка вже…

почему плачет грудничок

Чому плаче немовля Плач – мова, на якому новонароджений янголятко спілкується з мамою і татом. Тільки так він може розповісти…

Развитие ребенка в 7 месяцев

Фізичний розвиток Що малюк уміє? До кінця шостого місяця пропорції тіла дитини змінюються, поступово наближаючись до пропорцій дорослого. Розвиток дитини…

Контакти

Наша адреса
04073, Україна, Київ
вул. Сирецька, 9, корпус 1Ф,
оф. 104
Наша пошта