Головна > Про Friso

Союз Природи, Науки та Любові

Ми ретельно контролюємо кожен етап виробництва, щоб ваш малюк отримав краще харчування для повноцінного розвитку.

Створено природою

AbF_2

Власні ферми

Якість молока у виробництві дитячого харчування має першорядне значення. Саме тому особливістю виробництва продукції Friso є філософія «From grass to glass» або «від трави до стакана». Це означає, що всі етапи – від ґрунту та кормів, який їдять корови, до готової молочної суміші, яку ви даєте своїй дитині, – знаходяться під суворим контролем якості та безпеки. До складу компанії FrieslandCampina входить більш 19 000 фермерських господарств. Вони постачають тільки свіже і багате природними поживними речовинами молоко для виробництва продукції Friso. Фермери ретельно стежать за дотриманням норм органічного землеробства, а також за станом корів, розуміючи наскільки це важливо для здоров’я ваших малюків.

Турбота про кожну корову

Корови на фермерських господарствах FrieslandCampina живуть буквально в санаторних умовах – випасаються на відкритих екологічно чистих територіях, їдять тільки свіжі і органічні корми. У кожної з них навіть є своє ім’я. Унікальні електронні нашийники допомагають співробітникам ферм моніторити стан здоров’я тварин, а сучасні технології – контролювати якість молока кожної корови окремо, регулюючи при необхідності догляд і харчування.

photo-2
photo-3

Досвід поколінь

Фермерські господарства, які постачають молоко для продукції Frisо, – це сімейні підприємства з величезним досвідом у виробництві молока. Свої знання вони передають з покоління в покоління протягом вже декількох століть. Безцінний досвід у молочному тваринництві, любов і безмежна відданість своїй справі, а також використання передових наукових технологій дозволяють голландським фермерам виробляти молоко преміальної якості зі збалансованим складом, багатим природними поживними речовинами.

Удосконалено наукою

photo-4
Зберігаємо природну цінність молока

Зберегти в молоці, з якого виробляється дитяче харчування, всі природні властивості і цінні речовини – справжнє мистецтво. Фахівці FrieslandCampina досягли в ньому досконалості. Більш ніж 130-річний досвід роботи з молоком дозволив вченим компанії створити спеціальний процес переробки сировини, при якому в ньому зберігаються всі поживні речовини. Завдяки унікальній можливості контролювати кожен етап виробництва, від ферми до заводу, ми даруємо всю природну цінність молока вашим дітям, щоб вони росли здоровими та повними сил.

Якість – на першому місці

За найвищу якість продукції голландська королева Беатрікс нагородила компанію FrieslandCampina статусом Королевської. У виробництві дитячого харчування ми суворо дотримуємося європейських та світових стандартів якості. Всі продукти виробляються за єдиним стандартом на заводі в місті Бейлі. Тільки науково обгрунтовані і безпечні інгредієнти входять до складу сумішей Friso. Крім фермерських господарств, компанія також має власне контрольоване виробництво основних молочних інгредієнтів (таких як білки і гідролізат білків, лактоза, галактоолігосахариді, молочний кальцій і ін.). Важливо, що при виробництві сумішей застосовується щадна технологія температурної обробки білка. Це полегшує його засвоєння, знижує ризик розвитку порушень травлення (кишкові кольки, запори) і харчової алергії. Суміші Friso – це оптимальна комбінація ключових нутрієнтів, необхідних для повноцінного розвитку дитини і формування його імунної системи:

  • DHA/ARA (довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти)
  • пребіотики – галактоолигосахариди
  • 5 основних нуклеотидів.
photo-5

З любов’ю до вашого малюка

pro-friso

Правильне харчування дитини до року – запорука її здоров’я та гармонійного розвитку. У кожній банці Friso ми зберегли всю природну силу молока, щоб ваш малюк отримав максимум користі і енергії для активного зростання. Власні ферми в екологічно чистих регіонах Нідерландів, породисті корови і дбайливий догляд за ними, як за членами сім’ї, багаторічний досвід переробки молока, високотехнологічне виробництво і наукові інновації – все це дозволяє нам створювати продукт найвищої якості.

Відео Friso

Акції та новини

Friso VOM 2 Comfort покращена рецептура

Коли рекомендовано до вживання? Friso VOM 2 Comfort рекомендовано при зригуваннях, закрепах і травних дисфункціях. Перед вживанням необхідно проконсультуватися з…

Дізнатися більше
Friso GOLD 2, Friso Gold 3 без додавання пальмової олії

Friso Gold 2 – високоадаптована молочна суміш для здорових дітей від 6 до 12 місяців. Упаковка: 400 г; 800 г….

Дізнатися більше
Friso 2, Friso 3 без пальмової олії у складі

Friso 2 – адаптована молочна суміш для здорових дітей від 6 до 12 місяців. Упаковка: 350 г; 700 г. Friso…

Дізнатися більше

Контакти

Наша адреса
04073, Україна, Київ
вул. Сирецька, 9, корпус 1Ф,
оф. 104
Наша пошта