Головна > Новини > Friso VOM 2 Comfort покращена рецептура

Friso VOM 2 Comfort покращена рецептура

Коли рекомендовано до вживання?

Friso VOM 2 Comfort рекомендовано при зригуваннях, закрепах і травних дисфункціях. Перед вживанням необхідно проконсультуватися з педіатром. Не є лікувальною сумішшю.

Переваги Friso VOM 2 Comfort (new):

 • Повноцінна високоадаптована суха молочна суміш для дітей від 6 до 12 місяців.
 • Містить науральний загущувач – камідь ріжкового дерева.
 • Продукт безпечний до вживання з народження та при тривалому використанні.
 • Ефективний для дітей з мінімальними травними порушеннями вже після першого використання за умови правильно підібраного об’єму порції.
 • Однаково ефективний як основне харчування, так і у поєднанні з грудним молоком при змішаному вигодовуванні або з будь-якою сумішшю для здорових дітей.
 • Вироблений на основі Friso GOLD 2, містить золоту комбінацію нутрієнтів для здорового росту та розвитку дитини, а також для формування імунної системи.
 • Friso VOM 2 дуже добре переноситься дітьми.

Чим відрізняється від попередньої рецептури?

 • Lock Nutri: Унікальна технологія переробки молока Lock Nutri забезпечує максимальне збереження природних властивостей молочного білка задля його більш легкого перетравлення і засвоєння в ШКТ.
 • Знижено рівень білка відповідно до сучасних рекомендацій і тенденцій.
 • Збільшено кількість Лінолевої кислоти, а також “розумних” жирних кислот DHA і ARA, які необхідні для нормального розвитку головного мозку і зору.
 • Покращено вуглеводний компонент за рахунок підвищення рівня лактози.
 • Значно збільшився кількісний склад вітамінів і мінералів, таких як: Селен, B1, B6, Пантотеновакислота, Біотин, Холін, Інозітол.

Якість наших продуктів залишається незмінною.

Важлива інформація!

Інформуємо Вас про те, що рецептури Friso VOM 2 в упаковці 400 г та Friso VOM 2 в упаковці 800 г, які на даний момент продаються в магазинах, відрізняються за рецептурами.

Friso VOM 2 в упаковці 400 г належить до партії продукції минулого зразка і наразі у магазинах продаються її залишки. Friso VOM 2 в упаковці 800 г – нового зразка і відрізняється за рецептурою.

Як перейти на нову суміш Friso VOM 2 Comfort?

Ми рекомендуємо переводити малюка на нову суміш протягом тижня, поступово збільшуючи кількість нового продукту у кожному годуванні сумішшю та готувати нову суміш у окремій пляшечці.

Проконсультуйтеся з вашим педіатром.

У випадку виникнення будь-яких питань звертайтеся до гарячої лінії Friso 0800300313.

Популярні статті

прикорм

Деякі мами починають вводити перший прикорм вже з 4-5 місяців, вважаючи, що основного молочного харчування для активного зростання малюка вже…

почему плачет грудничок

Чому плаче немовля Плач – мова, на якому новонароджений янголятко спілкується з мамою і татом. Тільки так він може розповісти…

Развитие ребенка в 7 месяцев

Фізичний розвиток Що малюк уміє? До кінця шостого місяця пропорції тіла дитини змінюються, поступово наближаючись до пропорцій дорослого. Розвиток дитини…

Контакти

Наша адреса
04073, Україна, Київ
вул. Сирецька, 9, корпус 1Ф,
оф. 104
Наша пошта