Головна > Новини > Friso VOM 2 Comfort покращена рецептура

Friso VOM 2 Comfort покращена рецептура

Коли рекомендовано до вживання?

Friso VOM 2 Comfort рекомендовано при зригуваннях, закрепах і травних дисфункціях. Перед вживанням необхідно проконсультуватися з педіатром. Не є лікувальною сумішшю.

Переваги Friso VOM 2 Comfort (new):

 • Повноцінна високоадаптована суха молочна суміш для дітей від 6 до 12 місяців.
 • Містить науральний загущувач – камідь ріжкового дерева.
 • Продукт безпечний до вживання з народження та при тривалому використанні.
 • Ефективний для дітей з мінімальними травними порушеннями вже після першого використання за умови правильно підібраного об’єму порції.
 • Однаково ефективний як основне харчування, так і у поєднанні з грудним молоком при змішаному вигодовуванні або з будь-якою сумішшю для здорових дітей.
 • Вироблений на основі Friso GOLD 2, містить золоту комбінацію нутрієнтів для здорового росту та розвитку дитини, а також для формування імунної системи.
 • Friso VOM 2 дуже добре переноситься дітьми.

Чим відрізняється від попередньої рецептури?

 • Lock Nutri: Унікальна технологія переробки молока Lock Nutri забезпечує максимальне збереження природних властивостей молочного білка задля його більш легкого перетравлення і засвоєння в ШКТ.
 • Знижено рівень білка відповідно до сучасних рекомендацій і тенденцій.
 • Збільшено кількість Лінолевої кислоти, а також “розумних” жирних кислот DHA і ARA, які необхідні для нормального розвитку головного мозку і зору.
 • Покращено вуглеводний компонент за рахунок підвищення рівня лактози.
 • Значно збільшився кількісний склад вітамінів і мінералів, таких як: Селен, B1, B6, Пантотеновакислота, Біотин, Холін, Інозітол.

Якість наших продуктів залишається незмінною.

Важлива інформація!

Інформуємо Вас про те, що рецептури Friso VOM 2 в упаковці 400 г та Friso VOM 2 в упаковці 800 г, які на даний момент продаються в магазинах, відрізняються за рецептурами.

Friso VOM 2 в упаковці 400 г належить до партії продукції минулого зразка і наразі у магазинах продаються її залишки. Friso VOM 2 в упаковці 800 г – нового зразка і відрізняється за рецептурою.

Як перейти на нову суміш Friso VOM 2 Comfort?

Ми рекомендуємо переводити малюка на нову суміш протягом тижня, поступово збільшуючи кількість нового продукту у кожному годуванні сумішшю та готувати нову суміш у окремій пляшечці.

Проконсультуйтеся з вашим педіатром.

У випадку виникнення будь-яких питань звертайтеся до гарячої лінії Friso 0800300313.

Популярні статті

продукты для прикорма

Материнське молоко або адаптована молочна суміш повинні залишатися основним харчуванням малюка до 1 року. Однак з шестимісячного віку для повноцінного…

вакцинация

Вакцинація – найбільш ефективний і доступний спосіб профілактики інфекційних захворювань. Але, як і будь-яке медичне втручання, дана процедура пов’язана з…

Развитие ребенка в 11 месяцев

Фізичний розвиток Що малюк уміє? Розвиток дитини в 11 місяців: важливе досягнення цього віку  є так званий «захват щипцями»- дитина…

Контакти

Наша адреса
04073, Україна, Київ
вул. Сирецька, 9, корпус 1Ф,
оф. 104
Наша пошта