Главная > Новини > Зустрічайте Friso у новій упаковці

Зустрічайте Friso у новій упаковці

Сила життя в кожному кроці разом з Friso

Правильне харчування дитини — запорука його здоров’я і гармонійного розвитку. У кожній банці Friso ми зберегли всю природну силу молока, щоб ваш малюк отримав максимум користі та енергії для активного зростання. Власні ферми в екологічно чистих регіонах Нідерландів, породисті корови і ретельний догляд за ними, багаторічний досвід переробки молока, високотехнологічне виробництво і наукові інновації — все це дозволяє нам створювати продукт найвищої якості.

Одним із основних завдань виробництва дитячих молочних сумішей Friso – це максимально зберегти нативні властивості молочного білка. Для цього виробник FrieslandCampina суворо контролює кожен етап виробництва — від трави, яку їдять корови до кінцевого продукту — дитячих молочних сумішей Friso:

  • Для виробництва використовується молоко найвищої якості, яке поставляється з власних фермерських господарств.
  • Унікальна технологія обробки свіжого молока — однофазний технологічний режим, при якому вплив високих температур на білок зводиться до мінімуму
  • Щадна технологія температурної обробки білка дозволяє зберегти якість і високу біодоступність молочного білка. Це сприяє легкому засвоєнню білка, знижує ризик розвитку порушень травлення (кишкові кольки, запори) і харчової алергії.
  • До складу вводяться тільки науково обґрунтовані та безпечні інгредієнти — пробіотики, незамінні жирні кислоти (DHA и ARA), нуклеотиди збалансований комплекс вітамінів і мінералів.
  • Інноваційна упаковка забезпечує безпеку використання і правильне дозування сухого порошку для приготування молочної суміші.
  • Компанія суворо дотримується європейських і світових нормативним документам для виробництва дитячого харчування.

Сьогодні суміші Friso — це «золота» комбінація ключових нутрієнтів, необхідних для розвитку мозку і формування імунної системи дитини.

Friso наповнює силою кожен крок вашого малюка!

Популярные статьи

развитие ребенка 2 месяц

Физическое развитие Что малыш умеет? Организм крохи активно развивается: за эти четыре недели в среднем он набирает 800–1000 г, вырастает…

правила введения прикорма

Малышу исполнилось полгода? У него начали прорезываться зубки? Он активно проявляет интерес к взрослой пище, заглядывает к вам в тарелку…

развитие ребенка 1 месяц

Физическое развитие Свершилось чудо – ваш маленький ангелочек появился на свет! Он такой крохотный и кажется совсем беззащитным. Но это…

Контакты

Наш адрес
04073, Украина, Киев
ул. Сырецкая, 9, корпус 1Ф,
оф. 104
Наша почта