Головна > Новини > Зустрічайте Friso у новій упаковці

Зустрічайте Friso у новій упаковці

Сила життя в кожному кроці разом з Friso

Правильне харчування дитини – запорука його здоров’я і гармонійного розвитку. У кожній банці Friso ми зберегли всю природну силу молока, щоб ваш малюк отримав максимум користі та енергії для активного зростання. Власні ферми в екологічно чистих регіонах Нідерландів, породисті корови і ретельний догляд за ними, багаторічний досвід переробки молока, високотехнологічне виробництво і наукові інновації – все це дозволяє нам створювати продукт найвищої якості.

Одним із основних завдань виробництва дитячих молочних сумішей Friso – це максимально зберегти нативні властивості молочного білка. Для цього виробник FrieslandCampina суворо контролює кожен етап виробництва – від трави, яку їдять корови до кінцевого продукту – дитячих молочних сумішей Friso:

  • Для виробництва використовується молоко найвищої якості, яке поставляється з власних фермерських господарств.
  • Унікальна технологія обробки свіжого молока – однофазний технологічний режим, при якому вплив високих температур на білок зводиться до мінімуму
  • Щадна технологія температурної обробки білка дозволяє зберегти якість і високу біодоступність молочного білка. Це сприяє легкому засвоєнню білка, знижує ризик розвитку порушень травлення (кишкові кольки, запори) і харчової алергії.
  • До складу вводяться тільки науково обґрунтовані та безпечні інгредієнти – пробіотики, незамінні жирні кислоти (DHA и ARA), нуклеотиди збалансований комплекс вітамінів і мінералів.
  • Інноваційна упаковка забезпечує безпеку використання і правильне дозування сухого порошку для приготування молочної суміші.
  • Компанія суворо дотримується європейських і світових нормативним документам для виробництва дитячого харчування.

Сьогодні суміші Friso – це «золота» комбінація ключових нутрієнтів, необхідних для розвитку мозку і формування імунної системи дитини.

Friso наповнює силою кожен крок вашого малюка!

Популярні статті

развитие ребенка в 4 месяцев

Фізичний розвиток Що малюк уміє? Розвиток дитини в 4 місяці – час змін і нових відкриттів. До цього віку у…

прикорм

Деякі мами починають вводити перший прикорм вже з 4-5 місяців, вважаючи, що основного молочного харчування для активного зростання малюка вже…

почему плачет грудничок

Чому плаче немовля Плач – мова, на якому новонароджений янголятко спілкується з мамою і татом. Тільки так він може розповісти…

Контакти

Наша адреса
04073, Україна, Київ
вул. Сирецька, 9, корпус 1Ф,
оф. 104
Тел / Факс
Офіс: +38(044)583-07-84
Лінія підтримки: 0-800-300-313
Наша пошта