Головна > Новини > Зустрічайте Friso у новій упаковці

Зустрічайте Friso у новій упаковці

Сила життя в кожному кроці разом з Friso

Правильне харчування дитини – запорука його здоров’я і гармонійного розвитку. У кожній банці Friso ми зберегли всю природну силу молока, щоб ваш малюк отримав максимум користі та енергії для активного зростання. Власні ферми в екологічно чистих регіонах Нідерландів, породисті корови і ретельний догляд за ними, багаторічний досвід переробки молока, високотехнологічне виробництво і наукові інновації – все це дозволяє нам створювати продукт найвищої якості.

Одним із основних завдань виробництва дитячих молочних сумішей Friso – це максимально зберегти нативні властивості молочного білка. Для цього виробник FrieslandCampina суворо контролює кожен етап виробництва – від трави, яку їдять корови до кінцевого продукту – дитячих молочних сумішей Friso:

  • Для виробництва використовується молоко найвищої якості, яке поставляється з власних фермерських господарств.
  • Унікальна технологія обробки свіжого молока – однофазний технологічний режим, при якому вплив високих температур на білок зводиться до мінімуму
  • Щадна технологія температурної обробки білка дозволяє зберегти якість і високу біодоступність молочного білка. Це сприяє легкому засвоєнню білка, знижує ризик розвитку порушень травлення (кишкові кольки, запори) і харчової алергії.
  • До складу вводяться тільки науково обґрунтовані та безпечні інгредієнти – пробіотики, незамінні жирні кислоти (DHA и ARA), нуклеотиди збалансований комплекс вітамінів і мінералів.
  • Інноваційна упаковка забезпечує безпеку використання і правильне дозування сухого порошку для приготування молочної суміші.
  • Компанія суворо дотримується європейських і світових нормативним документам для виробництва дитячого харчування.

Сьогодні суміші Friso – це «золота» комбінація ключових нутрієнтів, необхідних для розвитку мозку і формування імунної системи дитини.

Friso наповнює силою кожен крок вашого малюка!

Популярні статті

почему плачет грудничок

Чому плаче немовля Плач – мова, на якому новонароджений янголятко спілкується з мамою і татом. Тільки так він може розповісти…

Развитие ребенка в 7 месяцев

Фізичний розвиток Що малюк уміє? До кінця шостого місяця пропорції тіла дитини змінюються, поступово наближаючись до пропорцій дорослого. Розвиток дитини…

продукты для прикорма

Материнське молоко або адаптована молочна суміш повинні залишатися основним харчуванням малюка до 1 року. Однак з шестимісячного віку для повноцінного…

Контакти

Наша адреса
04073, Україна, Київ
вул. Сирецька, 9, корпус 1Ф,
оф. 104
Тел / Факс
Офіс: +38(044)583-07-84
Лінія підтримки: 0-800-300-313
Наша пошта